20 lipca 2024

Balice parking – atrakcyjna cena dla turystów

Port lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to duże lotnisko, przez które każdego roku przewijają się miliony turystów z różnych części świata. Lotnisko jest często zatłoczone, przez co trudno jest znaleźć miejsce parkingowe dla pojazdu.

Niektóre osoby decydują się skorzystać z taksówki lub komunikacji miejskiej, jednak nie zawsze jest to wygodne rozwiązanie, dlatego możliwość rezerwacji parkingu w pobliżu lotniska to świetna opcja dla tych, którzy chcą przyjechać na lotnisko własnym transportem i zostawić swój pojazd w pobliżu w miejscu strzeżonym.

Na parkingu NCA przy lotnisku Kraków-Balice każdy może zostawić swój samochód, szykując się w podróż służbową lub wylatując na urlop z całą rodziną. Parking znajduje się zaledwie 500 metrów od terminalu lotniska, a przy tym każdy użytkownik może skorzystać z bezpłatnego transferu parking-lotnisko i lotnisko-parking. Atrakcyjne ceny z pewnością przyciągną uwagę osób zainteresowanych. Pojazd można zostawić na cały dzień na strzeżonym parkingu już od 35 zł, a na cały tydzień za 90 zł.

Parking Balice koło lotniska w niskiej cenie – darmowa rezerwacja online

Lotnisko Kraków-Balice to obiekt, który często jest bardzo zatłoczony. Znalezienie miejsca parkingowego na ostatnią chwilę nie jest łatwym zadaniem. Skorzystanie z wcześniejszej rezerwacji parkingu przy lotnisku Balice w Krakowie daje pewność, że będzie można pozostawić pojazd w bezpiecznym miejscu. Rejestracja jest szybka, bezproblemowa i darmowa, a opłatę za określony czas postoju samochodu na parkingu można wygodnie uiścić online, oszczędzając tym samym czas w dniu wylotu. W zakładce REZERWACJA na stronie NCA Parking można wpisać datę wjazdu i wyjazdu z parkingu i bez wychodzenia z domu zapewnić sobie wolne miejsce w dniu przyjazdu.

Osoby zainteresowane z pewnością skusi niska cena parkingu Balice przy lotnisku oraz dogodna lokalizacja. Możliwość wcześniejszej rezerwacji pozwala turystom z różnych części kraju zapewnić sobie dogodne stanowisko do pozostawienia samochodu na czas podróży.